Plaukimas Vilnius – Nida (400 km) (lieka 1 mėnuo)

Lieka vos keturios savaitės ir mes - vandenyje !!! Taigi kas naujo Vinetu Lituano komandos gyvenime?

Atlikome pirmąjį testinį 25 km plaukimą Danės upe link gražiausio Klaipėdos simbolio “Laivo Meridianas” (kelionės aprašymas jau greit). Dabar išduosiu tik paslaptį, kad teko įveikti daug kliūčių, bet kaip minėjau, apie jas kitame įraše 😉 Orų prognozės žadėjo mums stiprų lietų, o lietus iš giedro dangaus pradėjo pliaupti, tik pasiekus visiems finišą. Tačiau išlipti iš baidarės sausiems nepavyko, nes įveikus tokią distanciją vandenyje, sugebėjome taip apsitaškyti, kad likome šlapi nuo kojų pirštų iki bambos. Tad pirmoji išmokta pamoka, neperšlampami rūbai. Antroji pamoka – turėti minkštą pašikniuką, nes kad ir kaip patiktų būti gamtoje, bet plaukimas užtruko net 7 valandas ir kūnas pajuto pirmuosius skaudulius, rankos, nugara, o ypač dubuo.

Iš pirmojo testinio plaukimo gavome naudingų pamokų, bet praradome vieną mylimą komados narį, kuris nuo dešimtojo kilometro, vis kartojo, kad nėra gyvenime nuobodesnio ir beprasmiškesnio dalyko, kaip plaukimas baidare. Tad vakar iš savanorių sarašo, prie komandos prisijungė naujas narys, kurio aprašymą netrukus idėsime į instagram ir facebook paskyras. Šiuo metu derinames, kad atsisakęs plaukti komandos narys, mus lydėtų kelionėje su kemperiu ir atliktų daiktų transportavimo, maisto tiekimo ir mūsų norų pildymo funkcijas.

Prieš  mėnesį rašiau, kad geriausios naujienos yra tos, kad tampame renginio “Neringa kultūros sostinė 2021” dalimi, tad šiandien galiu šį sakinį perrašyti taip: Blogiausios naujienos yra tos, kad renginį “Neringa kultūros sostinė 2021” nukėlė į birželio mėnesį, bet tai nemažina mūsų entuziazmo plaukti suplanuotu laiku, o birželį, vėl apsilankyti Nidoje ir sudalyvauti šventėje.

Bet neperplaukęs upės, nesakyk “pam param”, tad šiandien gyvename, ruošdamiesi antrajam bandomajam plaukimui – tai 55 km distancija Minijos upe. Su nekantrumu laukiam naujų nuotykių, naujų pamokų ir atradimų, tikėkimės šį kartą, be praradimų 🙂