Apie mus

Vinetu Lituano komandą suvienijo vienas tikslas. Noras per 8 dienas įveikti 400 kilometrų vandens ruožą, plaukiant baidarėmis, nuo Vilniaus iki Nidos. Mes – 12 savanorių norinčių išbandyti ir sukurti nuotykį. Esame labai skirtingos asmenybės, kiekvienas turime savo gyvenimo braižą, kiekvienas lyg istorijos vadovėlis, kupinas pasakojimų ir patyrimų. Kai esame kartu, sudarome darnią komandą, kurioje geras humoro jausmas, užsibrėžti tikslai, pagalba ir įkvėpimas, minčių bei idėjų plėtojimas yra sudedamoji mūsų tvirtybės dalis. Džiaugiamės, galėdami tave pakviesti plaukti kartu vandeniu ir atrasti gyvenimo įspūdžius.

Komanda

Paulius Naujokas

Vinetu Lituano idėjos autorius. Šis nuotykis gimė spontaniškai. Save suvokiu kaip vandenį, kuris teka iš taško A į tašką X. Laikas per kurį įveiksiu kelią bus visada tas pats, bet tik nuo požiūrio priklausys kokia tai bus kelionė. Esu gan lankstus, ne kūniškai, o sieliškai, nes kur tu beeitum ir kur tu beplauktum, stebuklus visada atrasi paprastuose dalykuose.

Julius Kviklis

Be sporto neįsivaizduoju savo gyvenimo, triatlonas, vidutinių / ilgų distancijų bėgimai ir regbis – sporto šakos kuriuose save realizuoju. Šiuo metu didžiąją dalį laiko užima darbas ekonomikos srityje ir magistro studijos. Nepaisant to vis tiek nepraleidžiu progos pasimėgauti savo mėgstamomis veiklomis ir toliau siekiu asmeninių iššūkių įgyvendinimo.

Deividas Timinskas

Esu Bėgantis Jautis kitaip dar žinomas kaip žmogus Deivydas . Domiuosi indėnų kultūra, kurioje atradau ir susižavėjau archajine muzika. Mėgstu organizuoti festivalius, renginius ir stovyklas, vedu bugnu ratus. Iš sporto pusės nuo pat vaikystės plaukioju baidare, labai pamėgau dviračius, žaidžiu krepšinį, stalo tenisą ir tinklinį. Auginu ir jodinėju žirgu.

Mantas Srėbalius

Esu žmogus mėgstantis gamtą. Mane visada žavėjo vanduo, patinka – banglentės, būriuoti, SUP’inti ir maudytis lediniame vandenyje. Nors žinau, jog šiai kelionei reikės daug jėgų ir pasiryžimo, esu pasiruošęs irkluoti, kirsti, nešti, kelti, tempti ir išbandyti save naujoje rolėje. Esu linkęs išnaudoti šią akimirką, todėl pamaniau: kada jeigu ne dabar patirti šį nuostabų nuotykį?

Zygimantas Skvarcevskis

Saksofonistas, koncertuojantis visame pasaulyje. Mėgstu sportą, 2020 metų atradimas, bėgimas grojant saksofonu, mėgstu kurti gerą nuotaiką aplinkui, dalintis muzika ir žinoma nuotykius, kurie praplėčia galimybes.

Valdas Jasas

Myliu muziką, gerą maistą, gerą miegą, linksmus žmones, sportą ir gyvenimą. Didžiąją laisvo laiko dalį skiriu skaitymui, savišvietai, sportui bei asmeniniam augimui. Trumpai – visai nesenai pradėjau rasti savo stiprybes, grynintis kaip personažas, taigi esu dar tik ant plataus pakilimo tako ko pasekoje galėsim bendrauti apie viską ir esant poreikiui apie nieką.

Vladas Razdobrejevas

Mano gyvenimas sukasi apie savęs ugdymą, mano profesija susijusi su tobulėjimu ir sėkminga sąlyga išlikti konkurencingam, savo profesijoje nuolat mokytis. Esu baigęs porą bakalaurų ir ruošiuosi magistrui, taip pat kiekvieną dieną dalyvauju įvairiuose kursuose. Ši kelionė manau atneš ne tik naujų šaunių draugų, bet ir nubrėš naujas galimybių ribas ir leis pažinti save

Mantas Brazdeikis

Mėgstu nuotykius ir keliones, kuriose galiu išbandyti save, patirti įvairių išgyvenimų ar pamatyti kitokį pasaulį. Taip pat mėgstu sportą: krepšinį, stalo tenisą, žygius ir ypač ekstremalų sportą. Investuoju į ETF, akcijas, obligacijas bei kitas alternatyvias priemones. Pasirašau ant keistų ir išradingų iššūkių – Pirmuoju dalyvavau RedBull muilinių lenktynėse, o šis baidarių maratonas bus antrasis, iš kurio tikiuosi patirti laimės antplūdį ir susipažinti su naujais žmonėmis.

Nick Buding

Suspendisse potenti nullam ac tortor. Amet aliquam id diam maecenas amet dictum sit amet justo donec.

Nick Buding

Suspendisse potenti nullam ac tortor. Amet aliquam id diam maecenas amet dictum sit amet justo donec.

Nick Buding

Suspendisse potenti nullam ac tortor. Amet aliquam id diam maecenas amet dictum sit amet justo donec.

Nick Buding

Suspendisse potenti nullam ac tortor. Amet aliquam id diam maecenas amet dictum sit amet justo donec.