Plaukimas Vilnius – Nida (400 km) (lieka 2 mėnesiai)

Vis ilgėjančios dienos, pozityviau nuteikia ir mūsų Vinetu Lituano komandą. Iki didžiojo plaukimo, lieka vos du mėnesiai.

Vis ilgėjančios dienos, pozityviau nuteikia ir mūsų Vinetu Lituano komandą. Iki didžiojo plaukimo, lieka vos du mėnesiai. Žinoma, norime ruoštis ir sportuoti, kur kas efektyviau nei tai darome šiandien, tačiau karantinas vis dar kiša koją. Todėl kas kaip sugalvojam, tas taip ruošiames, kas per sniegus bėgioja, kas dviratį mina, kas lauke intervalines treniruotes darosi, o kai kuriems laimingiesiems ir su baidare tenka paplaukioti trumpomis distancijomis.

Gerosios naujienos yra tos, kad tampame renginio Neringa kultūros sostinė 2021 dalimi. Savo plaukimu, kursime istoriją ir legendą, kurią greitu laiku papasakosime ir Jums. Taip pat, turėjome nuotaikingą Podcast’ą su Sauliumi Bagdonu, kurio metu, dalinomės savo asmenine motyvacija šiam plaukimui, bei papasakojome plačiau apie Vinetu Lituano idėją.

Šią savaitę tikimės jau gauti iš Kinijos užsisakytas prekes kelionei: Gelbėjimosi liemenes, saugos virvutes daiktams, neperšlampama kuprinę ir maišą, Irklo laikyklius, neperšlampamas kojines ir pirštines, baidarių kėdės paminkštinimą. 

Džiaugiamės ir dėl atsirandančių remėjų, „Vinetu kaimas“ visai komandai padovanojo baidares plaukimui, o „Red Bull“ pažadėjo suteikti sparnus, kai jėgos eis į pabaigą. Tad, tokios netikėtos aplinkinių paskatos, įkvepia visą komandą ruoštis, dar atsakingiau.

Artimiausi planai, besilaikant karantino sąlygų, kovo gale, suorganizuoti pirmąjį 25 km. bandomajį plaukimą Danės upe, nuo Kretingos iki Klaipėdos. Norime išmatuoti komandos judėjimo greitį, daiktų patogumą ir beabejo apšildyti rankų raumenis, prieš antrąjį 60 km. vienos dienos plaukimą Minijos upe

Labai laukiame šios keliones, nes ši kelionė mums kiekvienam yra pažintis su savimi, gamta ir žmonėmis.